Umělá Bonsaj "Azalka" 30 cm - ruční výroba, vhodný dárek

1 620 Kč 1 338,84 Kč bez DPH
tři týdny

Umělá květina - malá bonsaj s listy a květy azalky. Na objednávku možno vyrobit i v jiných barevných variantách. Výška 27-30 cm včetně keramické misky.

Kategorie: umělé bonsaje

Stromek ve velikosti cca 30 cm. Kmen je vymodelován z tvrzeného recyklovaného papíru, konstrukce pod kůrou stromu je ocelová. Květy jsou textilní potažené. Každý strom dělám částečně jiný a tvar kmene mohu při výrobě měnit podle Vašich představ. Dekorace je určena pouze pro interier.

Stromy z atelieru naturdekor jsou konstrukčně pevné, trvanlivé a krásné. Jsou originální jak designem, tak po stránce technologické.  Atelier maximálně využívá přírodních prvků, tónuje barvy, vnucuje rostlinám nepravidelnosti.  To vše vede k maximálnímu napodobování přírody i za použití umělých listů,  jehličí a květů.

Tento výrobek je možné na zakázku vyrobit i v barvách viditelných na přiložených fotografiích (růžová, bílá, bílorůžová) Předmětem prodeje je samotná bonsaj, nikoliv doplňová zeleň ve vedlejší mističce, kterou používáme k focení pro porovnání velikostí, nebo jako dekoraci. Máte-li zájem o podobnou mističku jako doplněk, napište k objednávce svou žádost a já Vám zajistím podobnou a přidám ji dodatečně k objednávce. Dostanete na výběr z několika typů.

 

umělá azalka

 

 

umělá azalka