Umělá Bonsaj "Azalea"

Neohodnoceno
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
dva týdny
Malá bonsaj s listy a květy azalky. Na objednávku možno vyrobit i v jiných barevných variantách. Výška 26 cm včetně keramické misky.
Kategorie: umělé bonsaje

Stromek ve velikosti cca 26 cm. Kmen je vymodelován z tvrzeného recyklovaného papíru, konstrukce pod kůrou stromu je ocelová. Květy jsou textilní potažené. Každý strom dělám částečně jiný a tvar kmene mohu při výrobě měnit podle Vašich představ. Dekorace je určena pouze pro interier.

Stromy z atelieru naturdekor jsou konstrukčně pevné, trvanlivé a krásné. Jsou originální jak designem, tak po stránce technologické.  Atelier maximálně využívá přírodních prvků, tónuje barvy, vnucuje rostlinám nepravidelnosti.  To vše vede k maximálnímu napodobování přírody i za použití umělých listů,  jehličí a květů.

Tento výrobek je možné na zakázku vyrobit i v barvách viditelných na přiložených fotografiích (růžová, bílá, bílorůžová) Předmětem prodeje je samotná bonsaj, nikoliv doplňová zeleň ve vedlejší mističce, kterou používáme k focení pro porovnání velikostí, nebo jako dekoraci.

<span>BONSAJ  Azalka - krásná i když nepravá | <a href="http://img.flercdn.net/i2/products/5/5/1/23155/5/7/5726423/dbifyshnbfwcwz.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>