Strom pro kočky 180cm - javor (na výběr 40 druhů listů)

47 700 Kč 39 421,49 Kč bez DPH
na objednávku

Kvalitní šplahadlo pro domácí mazlíčky. LIsty si můžete vybrat

Kategorie: Stromy pro kočky

STROM PRO KOČKY

Představujeme Vám další kus, který jsme vyrobili na zakázku pro zákaznici z Plzně, která chtěla pro své kočky opravdu strom se zelení.  Náš kocour, jehož jméno je Číčmen, posloužil jako testovací a zátěžový subjekt.   Tvar stromu měla zákaznice jasný předem, návrh jsem kreslila podle obrazu, který měla nad sedačkou.  Na obraze byly dva propojené stromy bez listů, v podobném tvaru jako námi vyrobený strom pro kočky.  

Požadavek byly dvě válendy či poličky na kočku. Jedna nahoře někde mezi listy koruny a druhá někde uprostřed.   Celková výška včetně zeleně cca 180 cm.  Bylo nutné aby strom prošel dveřemi a vešel se do výtahu na sídlišti.   Koruna stromu je mírně tvarovatelná, protože větvičky je možné ohýbat. Zákaznice si vybrala větvičky světle zeleného javoru.  K výběru však máme 40 druhů větviček a listů. 

Strom bylo potřeba pořádně postavit, aby nepřepadával. To jsme vyřešili základní deskou, která je  přikryta zelení.

Strom se dvěma kmeny byl byl o něco těžší, ale základna je velmi bytelná.  

Na poslední fotografii je povrch základní desky orámován a pokryt dekoracemi. Dekorace je možné případně sundat kvůli číštění stromu od drobků jídla nebo samozřejmě i  při jiném znečištění. Všechny květiny a květinové panely jsou umělé, je možné je hodit pod sprchu a pořádně umýt. 

Kůra stromu je vyrobená naší technologií,  základ modelovací hmoty je recyklovaný papír.  Kočkám povrch skvěle vyhovuje, snadno se jim šplhá a papír je na omak příjemný, nestudí a vypadá skvěle. Povrch může zůstat zcela přírodní, ale raději dobarvujeme lazurami na dřevo, vypadá to ještě lépe. Kočky to nežerou,  kůra se dá snadno opravit, když by to nějaké zvíře nějak zuřivě rvalo a rvalo.  Barevnost, hladkost nebo hrubost kůry můžeme ovlivnit. Uděláme strom jak budete chtít.