Umělá květina - Bonsaj "Azalea Line"

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

532(1) umela kvetina bonsaj azalea line 532(2) umela kvetina bonsaj azalea line 532(3) umela kvetina bonsaj azalea line

 
Velká bonsaj s listy a květy azalky. Na objednávku možno vyrobit i v jiných barevných variantách. Výška 80 cm včetně keramické misky.
Dostupnost tři týdny
Cena 3 300 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie umělé bonsaje
 

Stromek ve velikosti cca 80 cm. Kmen je vymodelován z tvrzeného recyklovaného papíru, konstrukce pod kůrou stromu je ocelová. Květy jsou textilní potažené. Každý strom dělám částečně jiný a tvar kmene mohu při výrobě měnit podle Vašich představ. Dekorace je určena pouze pro interier.

Stromy z atelieru naturdekor jsou konstrukčně pevné, trvanlivé a krásné. Jsou originální jak designem, tak po stránce technologické.  Atelier maximálně využívá přírodních prvků, tónuje barvy, vnucuje rostlinám nepravidelnosti.  To vše vede k maximálnímu napodobování přírody i za použití umělých listů,  jehličí a květů.

Tento výrobek je možné na zakázku vyrobit i v barvách viditelných na přiložených fotografiích (růžová, bílá, bílorůžová) Předmětem prodeje je samotná bonsaj, nikoliv doplňová zeleň ve vedlejší mističce, kterou používáme k focení pro porovnání velikostí, nebo jako dekoraci.