Umělá Bonsaj "Azalea"

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

533(1) umela bonsaj azalea 533(2) umela bonsaj azalea 533(3) umela bonsaj azalea 533(4) umela bonsaj azalea

 
Malá bonsaj s listy a květy azalky. Na objednávku možno vyrobit i v jiných barevných variantách. Výška 26 cm včetně keramické misky.
Dostupnost dva týdny
Cena 1 150 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie umělé bonsaje
 

Stromek ve velikosti cca 26 cm. Kmen je vymodelován z tvrzeného recyklovaného papíru, konstrukce pod kůrou stromu je ocelová. Květy jsou textilní potažené. Každý strom dělám částečně jiný a tvar kmene mohu při výrobě měnit podle Vašich představ. Dekorace je určena pouze pro interier.

Stromy z atelieru naturdekor jsou konstrukčně pevné, trvanlivé a krásné. Jsou originální jak designem, tak po stránce technologické.  Atelier maximálně využívá přírodních prvků, tónuje barvy, vnucuje rostlinám nepravidelnosti.  To vše vede k maximálnímu napodobování přírody i za použití umělých listů,  jehličí a květů.

Tento výrobek je možné na zakázku vyrobit i v barvách viditelných na přiložených fotografiích (růžová, bílá, bílorůžová) Předmětem prodeje je samotná bonsaj, nikoliv doplňová zeleň ve vedlejší mističce, kterou používáme k focení pro porovnání velikostí, nebo jako dekoraci.

<span>BONSAJ  Azalka - krásná i když nepravá | <a href="http://img.flercdn.net/i2/products/5/5/1/23155/5/7/5726423/dbifyshnbfwcwz.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>