Umělá Bonsaj "Subarashī" /výška 120cm/

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Velká dekorativní bonsaj ke vchodu, do recepce, do restaurace aj.
Dostupnost tři týdny
Cena 7 866 Kč
Počet (ks)

   

Značka atelier naturdekor
Webová stránka značky atelier-naturdekor.com
Kategorie umělé bonsaje naturdekor
 

Stromek ve velikosti cca 90 cm + cca 30 cm kmene s kořeny v květináči. Celková výška cca 120 cm. Strom je prodáván bez květináče.

      Kmen bonsaje byl vymodelován z tvrzeného recyklovaného papíru, konstrukce pod kůrou stromu je ocelová.  Jehličí stromku je umělé. Stromek je ve spodní části opatřen dlouhými kořeny, aby se rostlina mohla upevnit v květináči, který pak zasypeme oblázky nebo jiným materiálem k zatížení. Výrobek záměrně neprodávám s květináčem, protože se jedná o velkou nádobu a každý si ji opatří sám podle svého gusta.

      Dekorace je určena pouze pro interier, nemělo by na ní pršet a neměla by být vystavena prudkým slunečním paprskům po delší dobu kvůli vyšisování.

       Stromy z atelieru naturdekor jsou konstrukčně pevné, trvanlivé a krásné. Jsou originální jak designem, tak po stránce technologické.  Atelier maximálně využívá přírodních prvků, tónuje barvy, vnucuje rostlinám nepravidelnosti.  To vše vede k maximálnímu napodobování přírody i za použití umělých listů či jehličí.

       V případě Vašeho zájmu se neváhejte na cokoliv dotázat. 

<span>Bonsaj \&quot;Borovice naturdekor\&quot; - nepravá ale krásná | <a href="http://img.flercdn.net/i2/products/i2a/5/5/1/23155/6/2/6213790/hqlxzgcyddyyot.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>