Nejdříve o autorce této stránky, ať se nemusíte ptát:)

zelený smajlík   Vítám vás na stránce s přírodními dekoracemi,a v blogu " Zelená dimenze",

který bude nejen o prodeji, ale i o tvorbě, ačkoliv jen v okrajově. Ráda se květinami zabývám, kdysi jsem je v Praze prodávala, ale dnes se věnuji květinám umělým, protože tam kde žiji, bych se s květinářstvím nejen neuživila, ale musela bych stále vyhazovat něco krásného. A to já nerada. 

Po více letech jsem se ke květinám opět vrátila, ale už jako výrobce umělých stromů, které jsem začala vyrábět z recyklovaného papíru. Tedy kmeny a kořeny, větvičky byly umělé. Brzy se ze stromů staly bonsaje, lépe se posílají poštou a já nyní bydlím na vesnici cca 50 km od Prahy.

Protože výroba je časově náročná a výrobky by musely být hodně drahé aby mě uživily, začínám i s prodejem umělých rostlin od kvalitnějších výrobců. A protože ke květinám mě to stále táhne, budu zde prodávat květinová aranžmá, která se líbí mně a třeba i dalším. Nejsem v tomto oboru profesionál, stromy však vyrobit umím. 

Příležitostně se ještě věnuji psaní, nemám však v povaze někde se vnucovat s texty, takže to co napíšu, vkládám na blog idnes a dál už nic neřeším. Jednu knihu jsem však dotáhla k vydání elektronickému, ovšem k mání je i zadarmo na dvou blogových serverech.