Hajánci - medvídci aj.

Najdi svého medvídka

Malý medvídek Hajánek se nejraději schovává mezi stromy a není divu, že se mu zalíbilo také v "Přírodních dekoracích" Medvídek si většinou oblíbí některou z rostlin, které máme v naší nabídce, a ten kdo si jí koupí, dostane k rostlině  medvídka jako dárek.

Se svými dětmi pak můžete hrát hru: "Kam se asi schoval medvídek Hajánek?"  Medvídka ukryjete poblíž rostliny, nebo ho umístíte přímo na rostlinu a nadšené dítě rádo pak medvídka najde. Nalezení zároveň bude fungovat jako signál k odchodu do postele, z čehož budou mít radost unavení rodiče, babičky i dědečkové.  Přejeme hodně zábavy při hledání. 

AKCE. Když naleznete produkt, na kterém je obrázek medvídka Hajánka, k produktru dostanete dárek - medvídka - ZDARMA.  Rostliny se budou občas měnit, pokaždé bude v akci jen pár rostlin. Hajánků však bude přibývat, můžete si vytvořit kolekci dárků, které se budou líbit nejen dětem.

Zde je názorná ukázka toho, jak může vypadat fotka a hajánkem. Tyto fotky jsou pouze ilustrační, skutečná akce probíhá u jiných produktů, které si musíte najít. Hledání ale není těžké. Medvídek bude pravděpodobně na hlavní straně :)

              medvídek za trávou   medvídek před bonsají