Velké aranžmá z umělých květin - 90 cm

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 1 hodnocení
 
 
Aranžmá z anturií a orchidejí v plastové nádobě
Dostupnost jeden týden
Cena 1 640 Kč
Počet (ks)

   

Značka atelier naturdekor
Webová stránka značky atelier-naturdekor.com
Kategorie květiny
 

Aranžmá z anturií a orchidejí od nejlepšího výrobce umělých rostlin na trhu. Květináč je plastový, v tomto případě oranžový, na požádání mohu vyhovět s barvou nádoby. výška květin až 75 cm. Celková výška dekorace cca 85 cm plus přízdoby.

Celá kytice je připravena tak, aby se na ní dívalo z jedné strany.Takže její umístění se předpokládá u zdi. Kdyby byl zájem o aranžmá podobné, ale mělo by být vzhledné ze všech stran, je potřeba počítat s navýšením ceny zhruba o polovinu z důvodu použití více květinového materiálu.

Kvůli těžišti je na dně nádoby samotvrdnoucí keramická hlína. Povrch květináče je polepený mechem. Celá dekorace lze osprchovat, květiny jsou velmi trvanlivé a nepodléhají zkáze jako rostliny textilní a levné.

Na požádní mohu aranžmá připravit jako dárkové balení ( mašle a celofán). Jde ovšem o velkou dekoraci, která se balí špatně, takže je možné celován do balíku vložit nepoužitý a mašli přidat. Dárek si zákazník pak dobalí sám těsně před darováním, aby celofán nebyl příliš zmuchlaný. S ohledem na velikost je balení trošku komplikované.  

Detaily použitýcho rostlin

  

 

Květinové aranžmá z kvalitních umělých rostlin