květinový zelený obraz s fialovým odstínem 100x100cm

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

1087 1 kvetinovy zeleny obraz s fialovym odstinem 100x100cm 1087 2 kvetinovy zeleny obraz s fialovym odstinem 100x100cm

 

obraz z květin - umělý

Dostupnost dva týdny
Cena 8 620 Kč
Počet (ks)

   

Značka atelier naturdekor
Webová stránka značky atelier-naturdekor.com
Kategorie květinové obrazy a stěny
 

Květinový obraz zhotovený do pevného smrkového hoblovaného rámu se zadní deskou, který je zatím nenalakovaný, je však namořený lazurou. Rám je kvalitní, vyrobený profesionálním truhlářem, na zadní straně má dva zabudované věšáky k zavěšení za zdi. Rozměr rámu 110x110cm. vnitřní plocha zeleného obrazu je 100x100cm. Obraz je vhodný třeba nad sedací soupravu. Na požádání můžeme vyrobit ještě větší velikost. 

Obraz je tvořen umělými květinami pevně připevněnými k zadní straně obrazu. V případě potřeby bude možné obraz důkladně očistit proudem vody ve sprše, nebo třeba proudem vody ze zahradní hadice. Poté bude vhodné nechat obraz osušit a teprve pak zavěsit opět na stěnu. Taková razantní očista bude stačit asi jednou za delší čas, běžný úklid zajitíte olusováním, nebo klasickou prachovkou. 

Květinové obrazy je možné vyrobit v mnoha motivech. Tropické s orchidejemi, španělskými mechy, tilanciemi, popínavými liánami, filodendrony a jinými druhy květin. Dále pak obrazy z klasických pokojovek, ze sukulentů, z břečťanů, kůry a mechů, větví.... možností je velká spousta a chcete-li nějaký květinový obraz nebo celou stěnu vyrobit, neváhejte se na nás obrátit. Postupně nabídneme širokou škálu obrazů v různém barevném provedení.

Vertical garden - květinová plocha  100x100cm

Vertical garden - květinová plocha  100x100cm